Najlepsza odzież motocyklowa na lato 2022

Udostępnij:

Jako motocykliści czekamy i czekamy na odrobinę pięknej aby wyciągnąć motocykl na zewnątrz, a potem narzekamy, że jest za gorąco! It's probably to pewnie brytyjska przypadłość. Ciepłe letnie słońce jest wspaniałe dla motocykli - pozwala nam się na naszych ulubionych drogach w suchych i prawie idealnych warunkach, chociaż ostatnią rzeczą, jakiej chcemy, jest noszenie odzieży motocyklowej, która utrzymuje nas w suchości i cieple w zimie, ponieważ będziemy tylko się pocić i gotować, co nie jest dobre dla naszej przyjemności, ani dla naszej koncentracji na motocyklu!

Na szczęście, większość głównych marek odzieżowych ma teraz specjalną odzież letnią, zaprojektowaną tak, by oferowała ten sam poziom ochrony, ale z ułamkiem wagi i dużą ilością wentylacji (czasami dodatkowe otwory wentylacyjne, perforowane panele lub bardziej egzotyczne materiały oddychające) - pomagając nam zachować chłód i wygodę na rowerze - a wszyscy wiemy, że wszyscy wiemy, że kiedy jest nam wygodnie, możemy jeździć najlepiej jak potrafimy, bez rozpraszać. Niezależnie od tego, czy jest to szczyt lato, czy jednorazowy weekend w słońcu, zawsze dobrze jest mieć przy sobie letnią odzież motocyklową, abyś mógł cieszyć się jazdą.

Z pogodą, która w końcu zaczyna pokazywać oznaki biorąc zakręt na lepsze zebraliśmy listę najlepszych motocykli odzież motocyklowa na lato 2022, abyś mógł wyposażyć się w kilka zupełnie nowych, lżejszy, lepiej wentylowany i bardziej komfortowy sprzęt.

Najlepsze kaski motocyklowe na lato

Motocykl kask jest obowiązkowym elementem wyposażenia ratującego życie, więc nie możesz po prostu go porzucić, bo na zewnątrz jest ciepło. To, co możesz zrobić zamiast tego, to przyjrzeć się inny styl kasku motocyklowego niż twój zwykły, być może taki z większą wentylacji.

Kaski Shoei są doskonałym przykładem dobrze wentylowanych kasków, które pomagają utrzymać hałas a część świeżego, chłodnego powietrza do środka. Nowy kask Shoei GT-Air 2 jest jednym z najlepszych nowych kasków. Zoptymalizowany przepływ powietrza w tunelu aerodynamicznym redukuje niepożądany hałas, podczas gdy jego 3 otwory wlotowe i 5 otworów wylotowych są strategicznie rozmieszczone strategicznie rozmieszczone dla lepszego wlotu chłodnego powietrza i wydalania gorącego powietrza, a przednie otwory wentylacyjne Przednie otwory wentylacyjne są powiększone, aby zapewnić większy przepływ powietrza w całym kasku. Posiada wyjmowaną wewnętrzną wyściółkę, lekką konstrukcję i ulepszony system wizjera, który pomaga utrzymać słońce od oczu.

Doskonałą alternatywą dla Shoei GT-Air 2 jest kask Schuberth C3 Pro, który jest uważany za jeden z najcichszych kasków motocyklowych na świecie. motocyklowych na świecie. Dzięki wyjmowanej wewnętrznej wkładce COOLMAX, która zwiększa komfort latem, kask Schuberth C3 Pro ma wiele otworów wentylacyjnych, które można otwierać i zamykać w gorące dni. i zamykać, aby dostosować się do upalnych dni.

Chłodne, lekkie i wentylowane kurtki motocyklowe

Skóry motocyklowe są fajne, fakt, ale nie są one tak fajne, jak byśmy chcieli, żeby były latem. Z punktu widzenia bezpieczeństwa, pełny pełny zestaw skór motocyklowych naprawdę wytrzymuje, ale w miesiącach letnich miesięcy wentylowana kurtka motocyklowa jest o wiele wygodniejszą opcją, kiedy rtęć zaczyna rosnąć.

Dainese jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek, znanych na całym świecie dzięki swojej ofercie skór motocyklowych i innowacyjnego systemu poduszek powietrznych D-Air, ale ich oferta kurtek jest równie imponująca. ale ich oferta kurtek jest równie imponująca i obejmuje produkty na każdą porę roku. Kurtka Dainese Air Frame D1 Tex Jacket jest idealna na letnią jazdę dzięki swojej siatkowej konstrukcji materiału, która pozwala na maksymalny przepływ powietrza, ale nie zmniejsza ochrony w najważniejszych obszarach.

Inną opcją od równie rozpoznawalnej marki jest Alpinestars Viper V2 Textile Jacket. Podobnie jak Dainese Air Frame, Viper jest wykonana z lekkiego materiału tekstylnego ze strategicznie rozmieszczonymi siatkowe panele dla optymalnego przepływu powietrza, ale ponownie, bez kompromisów w zakresie bezpieczeństwa.

Letnie rękawice motocyklowe

Rękawiczki to ostatnia rzecz, którą chcesz mieć na sobie, gdy ale rękawice motocyklowe nie są zaprojektowane, aby ogrzewać ręce, Ich zadaniem jest zapewnienie im bezpieczeństwa. Cała ochrona zapewniana przez parę rękawic motocyklowych oznacza, że owszem, twoje ręce są chronione przed bezpośrednim żywiołów, ale są również chronione, jeśli zejdziesz z motocykla i zadrapiesz sobie dłonie na drodze.

Letnie rękawice motocyklowe są bardzo powszechne, ponieważ producenci zachowują wiele wyściółki i ochrony, ale pozbywają się wiele materiału. Krótsze letnie style, takie jak Alpinestars SP X Air Carbon V2 skórzane rękawice motocyklowe posiadają certyfikat CE i mają karbonowe ochraniacze knykci, a także otwartą, elastyczną siatkę, która pozwala chłodne powietrze, aby utrzymać dłonie w komfortowej temperaturze. Alpinestars rękawice motocyklowe są powszechnie uważane za jedne z najlepszych w okolicy i Dzięki tak szerokiej ofercie z pewnością masz w czym wybierać, ale rękawice SP X Air Carbon V2 to zdecydowanie niezbędna para na lato.

Świetną alternatywą są rękawice motocyklowe Rukka Forsair rękawice motocyklowe. Wykonane z oddychających materiałów z dodatkową przyczepność na dłoni i opuszkach palców, a nawet kompatybilność z ekranami dotykowymi w palcach, aby ułatwić korzystanie z nawigacji satelitarnej, rękawice Rukka Forsair są świetną świetnie wyglądające rękawice motocyklowe z ochroną knykci, nadgarstka i palców. palce.

Wygodne i fajne buty motocyklowe

Zawsze trudno było znaleźć dobrą parę letnie buty motocyklowe butów motocyklowych. Kompromis pomiędzy komfortem a ochroną jest zawsze trudny. jeden jako gdziekolwiek golić materiału od ciebie narażają część ciała powinieneś być chronione. Jednak nowoczesne buty motocyklowe znacznie różnią się od swoich poprzedników. poprzedników i marki takie jak Sidi i RST ciężko pracowali, aby produkować letnie buty motocyklowe, które mają wsparcie i wsparcie i ochronę tam, gdzie tego potrzebujesz oraz oddychalność, która utrzymuje stopy w chłodzie przez cały czas jazdy.

RST Tractech Evo III krótkie buty motocyklowe mają mnóstwo oddychającego materiału materiału wokół zewnętrznej części stopy, zapewniając jednocześnie ochronę i swobodę ruchów wokół pięty, palców i kostki. Z odrobiną dodatkowej ochrony ochrony goleni, nowe buty motocyklowe Sidi Aria Gore-Text buty motocyklowe oferują mnóstwo wentylacji, jednocześnie chroniąc przed deszczem.

Najlepsza ochrona do noszenia na lato

Teraz omówiliśmy już obowiązkowe warstwy ochrony warto rozważyć również inne elementy letniej garderoby motocyklowej. garderoba. Wszystkie oferują dodatkowe warstwy ochrony bez dodatkowych warstw wsparcia termicznego, są one świetną alternatywą dla noszenia pełnego zestawu skór motocyklowych, bielizny termoaktywnej lub butów.

Kevlarowe jeansy są doskonałą letnią alternatywą dla spodni motocyklowych, oferując całą praktyczność i wygodę zwykłej parę dżinsów, ale z dodatkową ochroną kevlarową, której można oczekiwać od zestaw skór. Marki takie jak Bull-it i Merlin oferują doskonałą gamę kolorów i stylów zarówno dla mężczyzn jak i kobiet, co oznacza, że możesz Możesz jeździć na wyścigi i chodzić w dżinsach przez cały dzień; lub zatrzymać się na sok pomarańczowy w połowie drogi. lub zatrzymać się na sok pomarańczowy w połowie weekendowej przejażdżki.

Panuje powszechne błędne przekonanie, że bieliznę termoaktywną nosi się tylko zimą. w zimie, podczas gdy w rzeczywistości świetnie radzą sobie z odprowadzaniem potu i wilgoci z powierzchni skóry, aby pomóc Ci utrzymać chłód w lecie. EDZ all climate baselayer top i Dainese D-Core Aero Tee są stworzone na gorącą pogodę i przylegają do skóry, aby pomóc w regulacji temperatury. skóry, aby pomóc regulować temperaturę i utrzymywać chłód, pozwalając Ci na noszenie tylko t-shirtu na wierzchu, a następnie kurtki motocyklowej.

Oczywiście zawsze możesz zdecydować się na pancerną koszulkę motocyklową zamiast topu lub kurtki. Zaprojektowana jak typowy top lub czasami koszula w kratę, opancerzone topy, takie jak Knox Urbane Pro i Knoz Knox Urbane Pro i Knoz Zephyr Pro, posiadają pełną homologację CE jako samodzielna Oznacza to, że nie ma potrzeby noszenia dużej i nieporęcznej kurtki motocyklowej w lecie. latem.